Reie Tagaosa 2

Reie-Tagaosa-2

Reie2 pea Treeninguseade Leg Curl on valminud viljakas koostöös treenerite ja sportlastega. Selle tulemusena suurendab masin erakordselt reie tagumiste painutajalihaste ehk hamstringlihaste tugevust, võimsust ja kiirust, et need taluksid sprintimise ja hüppamisega kaasnevaid ülisuuri toereaktsioonijõude; see vähendab hamstringlihaste raskeid rebendeid ja vigastusi, mis on näiteks professionaalses jalgpallis kõige levinumad rasked vigastused.

Sportlased, kes püüavad oma kiirust, lihaseid ja võimsust arendada või vigastusi vältida, on kogenud, et hamstringlihaste treenimine on ehk kõige keerulisem. Nii ühe- kui kahepoolseid harjutusi võimaldav nHANCE™ Leg Curl on osutunud selles vallas väga tõhusaks. Kahte lihtsat vedrudega varustatud varraste abil toimivat haru saab reguleerida vastavalt liikumisulatusele ja jalapikkusele. Treeninguseade Leg Curl on hetkega kasutamisvalmis. Masina paigaldamiseks ei ole vaja abi.
Meie meeskonnas ei esinenud treeninguseadme nHANCE™ Leg Curl kolmeaastase kasutamise järel ühtki rasket hamstringlihase vigastust. Lisaks kasvatasid meie mängijad oluliselt lihasmassi. Viiepunktiskaalal annaksin Leg Curlile hindeks 5+! Minu nõuanne kõigile professionaalsetele jalgpallimeeskondadele: hankige see treeninguseade!